Toyota Corolla Kullandığım İçin Çok Memnunum

Merhaba. Arkadaşlarımla her öğle yemeğe giderken sırayla arabalarımızı kullanırız. sıra bana gelmesini hep dört gözle beklerim. Çünkü arabamı kullanmaktan çok zevk alıyorum. Arkdaşlarımın arabaları da kötü arabalar değil. Birisi Audi A4 2.0 TDI kullanıyor, bir diğeri ile 2016 Volkswagen Passat 1.4 Tsi. opel Astra kullanan da mevcut aralarında.  Belki de arabalar ile ilgili bir farkındalık oluştu bende.

Her gün arabamı park ettiğim yere bakarak arabamı inceliyorum. Pencereden bulunduğu yeri izlemek bana zevk veriyor. Daha iyi bir araba yok mudur? Tabii ki vardır. Ama şu an bende olan Toyota  Corolla ve ben Toyota Corolla Kullandığım İçin Çok Memnunum.

Akşamları siz de arabanızı kilitleyip eve girerken son bir kez daha dönüp arabanıza bakıyorsanız siz de arabanızı seviyorsunuz demektir. Ben de arabamı seviyorum.  Ve ben Toyota Corolla Kullandığım İçin Çok Memnunum.


Yorumlar

  1. toyota Corolla dizel kullanıyorum. özelikle uzun yolda motorun sessizliği ve performansı beni çok memnun ediyor. hem kullanışlı hem de verimli. deposu 45 litre olduğu için menzili 900 km ama olsun.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder