Toyota Corolla 2017 Renk Seçenekleri ve Kodları

Merhaba değerli okuyucularım. Uzun bir aradan sonra sizlerle yeni bir yazıda tekrar beraberim. Çok samimi bir aile dostumuz Toyota Corolla almak istediğini söylediğinde İnternet sitesinden detaylı bir araştırma yapalım daha sonra test sürüşüne de gideriz bir denersin dedim. Ben de Toyota Corolla 2017 model arabaları merak ettim ve İnternet sitesinde gezinirken araçların renkleri ile ilgili de epeyi bir bilgim oldu.
elbette aracın İnternet sitesinde gösterilen renkler ile canlı renkler arasında biraz fark var. ama en azından renk kartelasında var olan renkleri ve renk kodlarını sizlerle paylaşmak istedim.
Renk kodlarını Allah göstermesin bir kaza veya sürtme sonrasında boya işleri olursa diye verdim. en azından aracınızın renk  kodunun ne olduğunu bilirseniz işiniz kolaylaşır


Toyota Corolla 2017 Renk Seçenekleri ve Kodları

Ben Toyota basyisinde var olan renkler arasında en fazla kırmızıyı beğendim. aşağıda Toyota Corolla 2017 model arabaların renk seçeneklerini sunuyorum. sizlerde beğiendiklerinizi aşağıya belirtirseniz sevinirim.
Bu arada her arabada olduğu gibi metalik boya farkı Toyota'da da var. bu yüzden seçtiğiniz rengin metalik olup olmadığını belirleyin ve fiyatları ona göre inceleyin.


İşte benim en sevdiğim renk. Bayide daha bir farklı duruyor.
Resimlerin altında Toyota Corolla 2017 model otomobilin renk isimleri ve kodları mevcut. İyi günler dileklerimle.

Yorumlar